rok szk. 2004/2005

Sukces uczennic jaworzyńskiego gimnazjum

W ramach realizowanego w naszym gimnazjum ogólnopolskiego programu MOJA SZKOŁA W UNII EUROPEJSKIEJ szkoła przystąpiła do konkursu KTÓRY Z PROGRAMÓW EDUKACYJNYCH UNII EUROPEJSKIEJ WYKORZYSTAŁBYM I DLACZEGO? Do udziału w konkursie zgłosiły swój udział : Malwina Kompała i Joanna Smaciarz z kl. 2b oraz Dominika Sionkowska z kl. 2e. Dziewczyny wybrały program MŁODZIEŻ. AKCJA WYMIANA MŁODZIEŻY. Praca została wysłana do Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu na etap wojewódzki konkursu. Uczennice odniosły ogromny sukces, zajęły I miejsce w województwie dolnośląskim, a ich prace zakwalifikowane zostały do etapu ogólnopolskiego. 9 maja 2005 w Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Praca powstała pod kierunkiem Anny Ryś - koordynatora edukacji europejskiej.

May1015.jpeg (65001 bytes)

Od lewej ; Dominika Sionkowska , Malwina Kompała , Joanna Smaciarz ,opiekun mgr Anna Ryś

May1021.jpeg (62342 bytes)

Wspólne zdjęcie z Panią Kurator i Panem Wojewodą