rok szk. 2006/2007

KOLEJNY  EUROPEJSKI  SUKCES

W bieżącym roku szkolnym już po raz czwarty   realizowaliśmy w naszym gimnazjum ogólnopolski program „Moja szkoła w Unii Europejskiej”.

Sprawozdanie z tego programu oraz  literacka praca konkursowa, napisanie której było warunkiem udziału w programie,  zostały przesłane do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego - do Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi.

Autorami pracy literackiej są:

Jakub Chrobak z klasy 3a,
Dawid Marszałek z klasy 3 d
oraz Paweł Stuła z klasy 3d.

Sprawozdanie z realizacji całości programu sporządziła p. Anna Ryś – koordynator edukacji europejskiej, pod jej kierunkiem powstała  również  praca  pisemna  wymienionych  wyżej uczniów.

Komisja konkursowa wysoko oceniła nasze działania. Zajęliśmy III miejsce  na wojewódzkim etapie konkursu.

30 maja uczestniczyliśmy  w uroczystym wręczeniu nagród, z udziałem władz  Kuratorium Oświaty, Urzędu  Marszałkowskiego oraz przedstawicieli Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim.

Należy przypomnieć, że laureatami  konkursu wojewódzkiego „Moja  szkoła w Unii Europejskiej” jesteśmy już po raz trzeci  - w roku 2005 zajęliśmy I miejsce, a w roku 2006 – II miejsce.

Wszelkie uwagi proszę kierować pod adres anusik@o2.pl